Alfa romeo specialist
Alfa Spider 2.0 type 4 uit 1993. Zwitserse import in 2002 met toen bijna 10000 kilometer. 21 jaar later is de teller net de 70000 kilometer gepasseerd met een kloppende NAP na import in Nederland. Klassiek uiterlijk en toch modern met injectie, stuurbekrachtiging en electrische ramen. Prachtige kleurcombinatie van groene lak met een ivoorkleurig interieur. Zowel de lak als ook het interieur zien er keurig uit, de enige Nederlandse eigenaar is er duidelijk zuinig op geweest. Fijne opties zijn het Nardi stuur en pookknop, het windscherm, de tonneaucover en de originele hardtop. Wij bieden u deze charmante cabriolet aan voor € 22.450,- inclusief poets- en onderhoudsbeurt, APK tot 19 mei 2024 en een taxatierapport uit juli 2022.
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan VWE of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder (Tel: 0306666080).
Atoomweg 276 3542 AB UTRECHT
0306666080
[email protected] www.vanneerijnen.nl
U kunt meerdere afbeeldingen selecteren (maximaal 15). Als u de "Ctrl-toets" ingedrukt houdt kunt u meerdere foto's selecteren.
Om je zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, maakt onze website gebruik van cookies. We vragen je eenmalig hiervoor toestemming te geven.